Lajme

VIDEO\ Ndalohet 58 vjeçari në Bulqizë, shpallen në kërkim dy djemtë e tij

Policia e Bulqizës ka vënë në p ranga shtetasin K.T, 58 vjeç si dhe shpalli në k ërkim dy djemtë e tij, shtetasit F.T dhe A.T banues në fshatin Zogje. Sipas njoftimit të policisë, gjatë kontrollit në banesë të shtetasit K. T., gjeti dhe sekuestroi një a rmë zjarri p istoletë dhe 4 a rmë të ftohta (t hikë).

Dy vëllezërit  F. T. dhe A. T., janë konfliktuar me dy shtetas të tjerë dhe kur ka shkuar  punonjësi i Policisë së zonës për të sqaruar rrethanat e k onfliktit, babi i dy vëllezërve ka kundërshtuar me d hunë punonjësin e Policisë.

Drejtoria Vendore e Policisë Dibër fton qytetarët që të d enoncojnë në numrin pa pagesë 112 dhe Komisariatin Dixhital, çdo rast të paligjshmërisë, duke iu garantuar anonimat të plotë dhe reagim të menjëhershëm e të paanshëm”, njofton policia

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: