Lajme

Ndalohet shqipëtari ne Greqi

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke në autobusin e Prevezës.

Policia helene ka sekuestruar 3 kg e 166 grama marijuanë si dhe 30 gram kokaine, 165 euro dhe 2 celulare.

Në pranga përfundoi një 38 vjeçar. Lënda narkotike po transportohej nga Shqipëria në drejtim të Greqisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close