Lajme

Ndërron jetë 21-vjeçari nga Shkodra, 3 ditë më parë u aksidentua bashkë me të ëmën e tij që ndodhet në gjendje kritike

Ditën e martë është ndarë nga jeta 21-vjeçari Suad Milani nga Postriba i cili u aksidentua tre dite me pare ne fshatin Hot i Ri. Nëna e tij Lida Milani mësohet se ka pësuar gjithashtu dëmtime të renda dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia nuk ka bere asnjë njoftim lidhur me këtë ngjarje të rëndë të ndodhur tre ditë më parë. Nënë e bir kanë qenë në një motor duke udhëtuar drejt Postribës ku jetonin ndërsa janë aksidentuar fatalist nga një automjet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close