Lajme

Ndërron jetë adoleshentja në Tiranë

Një vajzë 18-vjeçe ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas policisë v iktima me inicialet S.B. nga h etimet paraprake ka rezultuar se vuante nga s ëmundja e e pilepsisë.

Sipas policisë ka qenë ora 22:10 kur ambulanca nga Mulleti ka transportuar për në spital për ndihmë mjekësore vajzën, e cila nuk është ndjerë mirë. Por me mbërritjen në spital, policia thotë se pavarësisht ndihmës së dhënë nga mjekët, vajza ka ndërruar jetë dhe paraprakisht dyshohet se vuan nga e pilepsia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: