Lajme

Ndërron jetë konkurrentja 18 vjeçare që mori pjesë në emisionin “It’s My Love” Kosov (VIDEO)

Një lajm tragjik raportohet nga Kosova fqinje. Gresa Restelica, 18 vjeçe, ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Ngjarja ka ndodhur sot në orën 04:30 të mëngjesit. Bashkë me të ishte dhe një vajzë tjetër e cila mori dëmtime të rënda në trup dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Gresa ishte e pranishme në “It’s My Love” vetëm në një episod.

Ajo njihej gjithashtu edhe si modele duke marrë pjesë në klipe muzikore. Menjëherë është njoftuar policia dhe autoritetet përkatëse po merren me astin për të zbardhur dhe shkakqet e këtij aksidenti tragjik, që dyshohet se ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: