Lajme

Ndërron jetë kreu i Partisë Demokratike Sarandë

Kryetari i Partisë Demokratike Sarandë Hariz Mema ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak. Hariz Mema është gjetur pa ndjenja në lagjen Qafë Gjashtë dhe është transportuar në spital, ku më pas ka ndërruar jetë, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve.

Mema drejtonte prej pothuajse 7 vitesh degën e Partisë Demokratike në  qytetin e Sarandës, ndërkohë që v dekja e tij e papritur ka lënë të tronditur familjarët, por edhe të gjithë miqtë dhe të afërmit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close