Lajme

Ndërron jetë në spital 11-vjeçari nga Shkodra

Ka ndërruar jetë pas katër ditësh në koma në spitalin e Tiranës, 11 vjeçari E.Rexhepi, i cili u aksidentua pak ditë më parë në Bërdicë të Shkodrës .

Gjatë ditës së sotme për 11 vjeçarin është zhvilluar ceremonia mortore.

Vogëlushi sapo ishte zbritur nga një autobuz kur u përplas nga një makinë duke u plagosur rëndë dhe duke humbur jetën pas 4 ditësh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close