Lajme

Ndërron jetë punonjësi i policisë në Kamzë, dyshimet e para

Një polic ka ndërruar jetë ditën e sotme në Kamzë. Ngjarja ndodhi mesditën e sotme. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet N. D., 59 vjeç. Nga këqyrja paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

NJOFTIMI I POLICISE, Më datë 07.06.2022, në Kamzë, ka ndërruar jetë shtetasi N. D., 59 vjeç, punonjës Policie. Nga këqyrja paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close