Lajme

Ndodh kjo! Zogu futet në studion e emisonit, avokat Ngjela … (Video)

Një zog ka hyrë në studion e emisionit të gazetares Beti Njuma, e cila sot nisi puntatën e parë të emisionit të ri “Ora e Betit”.   Teksa emisioni po transmetohej “Live”, zogu ka hyrë brenda studios, ndërkohë që të pranishmit kanë nisur të qeshin. Gazetarja Beti Njuma, e cila e ka vënë re ka thënë se nuk e di se si ka hyrë dhe nga ka hyrë, duke qenë se ka shumë korridore deri tek studioja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: