Lajme

Qytetari gjobitet me 450 euro se puthi të dashurën në publik

Një shqiptari i Kosovës është ndëshkuar me një gjobë të majme nga policia, pasi puthi të dashurën në publik. Rasti ka ndodhur në datën 28 korrik, pranë një klubi nate në Prishtinë. Qytetari me banim në Suedi u gjobit me plot 450 euro, vetëm se puthi të dashurën e tij në publik. Për të justifikuar gjobën, policët kanë cituar nenin 6 për “rendin dhe qetësinë publike”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: