Lajme

Ndodhi në Durrës, makina humb kontrollin dhe futet në lokalin e mishit

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës. Në lagjen 11 të qytetit, një automjet tip “Mercedez” me targa AA 665 VB ka humbur kontrollin dhe është futur në një lokal të njohur për shitjen e mishit të pjekur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: