Lajme

Ndoka: Në Big Brother do doja Spiropalin, Ballukun dhe Grida Dumën, ka një koment për Donaldin

Politikani Nard Ndoka folur në lidhje me “trekëndëshin” më të përfolur të momentit Bora-Donald-Beatrix. “E kam ndjekur nëpër rrjete sociale. Me Donaldin, jam njohur nga një emision, ishte tip interesant. Kështu si e ka marrë do vazhdojë edhe me burrat (qesh)”, tha ai në Top Albania Raadio.

Nëse do të kishte një “Big Brother” me politikanë, ai zgjedhur tre gra të politikës për t’u futur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri: “Do doja Spiropalin, Ballukun dhe Grida Dumën”. /TCH/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: