Lajme

Në garë përballë Bashës/ Zbulohen emrat…

Grupi për PD-në do të shpallë të premten dy emra të tjerë që do të garojnë përballë Lulzim Bashës për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike.

“Vizion Plus” mëson se bëhet fjalë për demokratët Edith Harxhi dhe Ibsen Elezi, të cilët janë ndër zërat më kritikë të Bashës, pas humbjeve të njëpasnjëshme të zgjedhjeve.

Deri tani në garë ishte vetëm Fatbardh Kadilli. Zgjedhjet për kryetar në PD do të mbahen në datën 13 qershor.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: