fbpx
Lajme

Në gjendje të dehur, shqiptari sulmon punonjësit e ambulancës dhe policisë në Itali

Një 44 vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e së dielës pasi sulmoi punonjësit e ambulancës e më pas një oficers policie në Itali.

Në gjendje të dehur, shqiptari u gjet i shtrirë në tokë. Pasi erdhi ambulanca dhe policia, 44 vjeçari sulmoi punonjësit e ambulancës e më pas i bëri rezistencë policisë.

Ai u shoqërua në komisariatin e Rimini. 44 vjeçari kishte kërkuar azil politik, por më parë ai ka marrë ekspuls nga shteti italian.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button