fbpx
Lajme

Në kërkim të atentatorëve/ RENEA në aksion, rrethon qytetin tjetër

Vijon operacioni i forcave të policisë shqiptare për të kapur autorët e dyshuar të ngjarjes në Shkozet.
Forcat e Posaçme Operacionale të Policisë së Shtetit kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Peqin.
Nga ajo që mësohet paraprakisht Policia dyshon se autorët e atentatit ndaj prokurorit Ndoji dhe bashkëpunëtorët e tyre fshihen në këtë zonë. Deri tani nuk ka ndonjë informacion zyrtar nga Policia për këtë operacion masiv, apo nëse deri tani ka persona të shoqëruar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button