Lajme

Në lagjen “24 Maji”Vlorë pranë Hidrovorit,gjenden eshtrat e një personi

Vlorë/Informacion paraprak:

Më datë 11.12.2018, rreth orës 09:30, në lagjen “24 Maji” pranë Hidrovorit, në një nga kanalet e pastrimit është gjetur një kufomë (trup njeriu), ku paraprakisht është i pamundur identifikimi i trupit.

Shërbimi i ambulancës po bën transportimin e tij për në morgun e qytetit.

Po kryhen veprimet e mëtejshme proçeduriale në lidhje me identifikimin dhe sqarimin e rrethanave të rastit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close