Lajme

Në lokalin ku u largua nga jeta i riu në Tiranë, u gjet dhe një pajisje për prodhimin e Bitcoin

Në lokalin ku u vra 27-vjeçari Mehmet Qema, gjatë kontrollit policia ka gjetur edhe një pajisje për të prodhuar online kriptomonedhën Bitcoin.Kjo ka bërë që në këtë ngjarje të përfshihet edhe Krimi Ekonomik.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: