Lajme

Në pranga turku në portin e Durrësit, tentoi të kalojë kufirin me dokumenta fallco

Policia e Durrësit ka njoftuar mëngjesin e sotëm se kanë arrestuar një shtetas turk në portin e Durrësit, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me dokumenta të dyshuara si të falsifikuara.

“Specialistët e Hetimin Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë shtetasin turk M. Y., 31 vjeç, pasi në PKK Port Durrës, ka tentuar të kalojë kufirin me dokumenta të dyshuara si të falsifikuara”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: