Lajme

Nëna denoncon zhdukjen e djalit 23 vjeçar në Tiranë, ja çfarë dyshohet

Një 55 vjeçare me inicialet Gj.L ka bërë denoncim në komisariatin nr.3 të Tiranës për zhdukjen e djalit të saj R.K. 23 vjeçari i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor nuk është kthyer nëbanesë prej ditësh.

Njoftimi i Plotë: Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja Gj. L., 55 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj, shtetasi R. K., 23 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close