fbpx
Lajme

Nëna i merr në telefon dhe u tregon: Hajdeni se u mora jetën tre vajzave të mia dhe tani do…

Një ngjarje e rëndë ka tro ndi tur mëngjesin e sotëm Austrinë, ku tre vajza të vogla kanë mbetur të pajetë.

Ishte vetë e ëma e të ndjerave ajo që telefonoi p ol ici në. Siç thuhet në një d ekl ar atë në po licinë e Vjenës ajo i mori në mëngjes u tha se u ka marrë jetën tre vajzave të saja dhe më pas donte t’i jepte fund edhe jetës së saj.

Mbetet ende e paqartë se ç’arsye e shtynë gruan t’u merrte jetën vajzave, ndërkohë që mësohet se babai i tyre jeton diku tjetër, po në Vjenë. Ende nuk dihen shumë detaje dhe het imet vazhdojnë. Të gjithë janë t ronditur nga kjo ngjarje e rëndë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button