fbpx
Lajme

“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të gjyshes

Kristi, vajza e Olsi Ramës, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Aneta Ramës, me një mesazh në Instagram, bashkangjitur një fotografie kur e ndjera ishte e re. “Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo. Aneta Rama u nda nga jeta sot, të shtunën e 1 gushtit, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, ‘dritën e shtëpisë’.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button