Lajme

Nëna ngrë peshë nga flokët vajzën

Emisioni “St op” publikoi një rast rrëqethes ne Korçë. Ngjarja ka ndodhur rreth 3 javë më parë në Korçë. Gruaja me iniciale H.A, me origjinë nga Kukësi dhe banim në Durrës kishte shkuar për festat e fundvitit tek prindërit e bashkëshortit në qytetin juglindor. Në një moment jashtë kontrollit, gruaja ka kapur për flokësh e përplasur në tokë vajzën e saj 3-vjeçare, pasi e vogla i kishte marrë telefonin.

“Ishte një skenë mak abre mëse e padurueshme”, tregoi denoncuesja. Ndërkohë në video dëgjohet një person që thërret “Mos moj.. çfarë i bëre fëmijës moj”. Por siç dëgjohet në video, gruaja thotë: pse ça! Është fëmija im nuk pyes fare.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close