Lajme

“Nena ,Ore vetëm ta shoh 5 minuta”,ngjarja në Fier, familjarët dhe fqinjët te tr*onditur, pamje nga vendngjarja (VIDEO)

Familjarët e të mit urit dhe banorët e Fierit janë tro nditur nga ngjarja ho rror, ku 8-vjeçari është vr arë nga fqinji i tij i identifikuar si Klodian Çalamani. Ngjarja e rë ndë u regjistrua ditën e sotme, ku trupi i paj etë i të m iturit është gjetur në oborrin e banesës së 38-vjeçarit në fshatin Grecalli të Fierit.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur familjarët dhe dhjetëra banorë. Në videon e siguruar shihen familjarët duke qarë ndërsa  fqinjët kanë mbetur të shokuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close