Lajme

Nëna tërheq nga morgu trupin e pajetë të Aldi Ramës

Trupi i pajetë i Aldi Ramës është tërhequr nga morgu në Tiranë. 21-vjeçari i cili vrau nënkomisarin Saimir Hoxha në Lezhë dhe më pas veten do të varroset nesër në Durrës.

Për ceremoninë mortore do të kujdeset e ëma. Aldi Rama rritur nga prindër të divorcuar teksa dy ditë më parë vrau nënkomisarin Hoxha pasi ky i fundit i kërkoi në Kune Vain dokumentet e identifikimit.

Ai e qëlloi në qafë dhe gjoks, teksa pas katër orësh në arrati qëlloi dhe veten. 21-vjeçari ndërroi jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës duke mos i mbijetuar dot plagëve të marra në kokë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: