Lajme

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, Rruga e Selenicës një masakër e vërtetë (FOTO+VIDEO)

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili në një intervistë dhënë për  TV në Vlorë.

Rruga e Selenicës një masakër e vërtetë, turpi i Edi Ramës në Vlorë! Dhe ka surrat rilindja dhe Edi Rama të kërkojë vota pasi ka izoluar në mënyrë k riminale popullin e Selenicës me një rrugë në gjendje skandaloze. Selenica e izoluar praktikisht nga Vlora. Dhe ka surrat Edi Rama kërkon vota në Vlorë.

Ndëshkim të pamëshirshëm do të marrë Edi Rama nga Vlora që e përmbyti, e plaçkiti dhe e mbyti me varfëri! Burrat dhe djemtë e LSI në Selenicë të vendosur më shumë se kurrë për fitoren e madhe, që çliron Selenicën nga izolimi i rrugës dhe nga varfëria. Shihini FOTOT e rrugës së Selenicës dhe fjalët janë të tepërta. #VOTO6LSI

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: