fbpx
Lajme

Nesër mblidhet për herë të parë Këshilli Politik

Këshilli Politik që u krijua dje nga opozita jashtë parlamentare dhe mazhoranca, për të arritur një marrëveshje për reformën zgjedhore, do të mblidhet nesër për herë të parë. Raportohet se takimi do të mbahet rreth orës 17:00, ndërsa opozita ka zgjedhur edhe përfaqësuesit e saj. Mësohet se opozita jashtë parlamentare do të përfaqësohet nga:

1- Oerd Bylykbashi;

2- Petrit Vasili;

3- Mesila Doda;

4- Fatmir Mediu;

5- Vangjel Dule.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button