Lajme

Nesër nis prishja e ndërtimeve pa leje, Berisha denoncòn

IKMT planifikon të nisë nesër një aksion për shembjen e ndërtimeve pa leje nga Velipoja deri në Ksamil. Por ish-kryeministri Sali Berisha denoncon në rrjetet sociale një ndërtim që sipas tij është bërë nga truproja i kryeministrit Edi Rama në plazhin e Qerretit.

“Babzia e badiguardit te Rames çan detin ne Qerret. Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb. Keto foto jane bere dje ne bregdetin e qerretit te kavajes, ndertimi Brenda ne det I keti narkoshtetit ska te ndalur del mashtro popullin si e ka zakon qe do prishim ndertime pa leje,ndertimet e demokrateve se badigardi vet shikoni cpo ben ne det”, shkruan Berisha në rrjetet sociale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: