fbpx
Lajme

Nga dh*na dhe djegia me cigare tek dhurata e kushtueshme për Xhisela Malokun

Një vit më parë, historia e Xhisiela Malokut u përhap me shpejtësi në media duke shkaktuar një valë komentesh dhe reagimesh. Deklarata e saj për dhunë nga ish-i dashuri, djali i deputetit të PS, Rrahman Rraja, bëri që e gjithë vëmendja të binte mbi të.

Por më pas ishte sërish Xhisiela e cila deklaroi se në fakt nuk kishte qenë dhunë por vetëm një nga sherret e tyre, dhe se ata shpesh digjeshin me cigare.

xhisielaaaaaaaaa

Megjithatë, duket se tashmë ajo është shumë e qetë dhe e lumtur, e madje kjo ditëlindje e ka gjetur më në formë se kurrë.

Në profilin e Instagramit ajo ka bërë publike disa foto teksa tregon se ka marrë si dhuratë një makinë.  Nuk dihet se prej kujt i ka ardhur kjo dhuratë e kushtueshme, dhe Xhisiela ka dashur të ngjallë pak mister sërish…

xhiii
xhisielaaa
xhisiela

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button