fbpx
Lajme

Ngec në veting drejtori i SHÇBA në Fier, Arben Frashëri

Arben Frashëri, Drejtor i Drejtorisë Rajonale Fier-Berat, në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme ka ngecur në vetting.

Ai është shkarkuar ditën e sotme nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit.Frashëri shkarkohet automatikisht nga detyra, ndërsa ende nuk janë zbardhur arsyet e këtij vendimi. Ai ka mbajtur disa poste në Policinë e Shtetit ku mes tyre edhe Drejtor i SHÇBA Tiranë

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button