Lajme

Ngjaria në Laprak, të rinjtë ishin lidhur një javë më parë

Mësohet se autorët e vrasjes janë dy të rinj. Njëri prej tyre ka qenë i maskuar, ndërsa tjetri ka patur një kapuc në kokë.

Erion Denga ishte i lidhur me Griselda Gjinkolën rreth 1 javë më parë. Mësohet se adoleshentja ka qenë e lidhur më parë me dikë tjetër. Gjatë kohës që Denga ishte lidhur me 17-vjeçaren, atë e kanë ngacmuar disa persona të tjerë, me të cilët kanë patur konflikt. Burime nga Policia e Shtetit bëjnë me dije se të autorët janë identifikuar, ata janë dy të rinj, dhe njëri ka qenë i maskuar ndërsa tjetri ka patur kapuç në kokë.

f.g.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close