Lajme

Ngjarja e rëndë: Po bënte punime në shtëpi dhe bie nga shkallët, ndërron jetë 51-vjeçari shqiptar

Një 52-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi u rrëzua nga një lartësi prej 5 metrash nga një shkallë e palosshme në Aleksandri të Greqisë. Sipas asaj që shkruajnë mediat greke, viktima ka qenë duke kryer punime në shtëpi.

Sipas Pena Press ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, por askush nuk e kishte vënë re dhe trupi i viktimës u gjet sot si pasojë e erës së pakëndshme nga dekompozimi i trupit për shkak të temperaturave të larta.

Sipas ekspertizës mjekoligjore, viktima ka pësuar dëmtime në trup

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close