Lajme

Ngjarja hap pas hapi, ja si u vra 20-vjeçarja nga bashkëshorti në Greqi

Detaje të reja kanë dalë nga v rasja e 20-vjeçares në Greqi nga bashkëshorti i saj. Ky i fundit e pranoi k rimin një ditë më parë. Ai ka kërkuar të marrë d ënimin që meriton, pasi është p enduar për k rimin.

Mësohet se shkak për k rimin m akabër është bërë debatet që vazhdimisht kishin, pasi v iktima kishte kërkuar di vorcin. Mediat greke shkruajnë se në orën 00:35, kamera në dhomën e ndenjes së shtëpisë së shtëpisë regjistron pamjet e fundit. Babis duket i ulur në divan duke përqafuar të bijën Lydia dhe duke shkruar me n ervozizëm në celularin e tij.

Sipas tyre, referuar h etimeve, ai ka shkëmbyer disa mesazhe me Caroline-n në papafingo. Në 1:20 piloti heq kartën e memories nga kamerat e sigurisë. Për rreth dy orë e 40 minuta çifti mund të shihet nga mesazhet që shkëmbyen se po debatonin ashpër.

Më pas, në orën 4:01 ora inteligjente e vajzës tregon stimulim intensiv të pulsit Sipas tyre, për 10 minuta, e reja ka l uftuar për ajër ndërsa bashkëshorti i mbyllte h undën dhe gojën derisa më në fund u dorëzua. Më pas, ora inteligjente ka “treguar” se zemra e Caroline pushoi së r rahuri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: