Lajme

Ngjarje e rëndë në Vlorë

Njoftimi i plotë i pol icisë: Vlorë/Tentoi të di gjte me z jarr banesën e vëllait të tij, pas një kon flikti për motive të dobëta, vihet në pran ga 57-vjeçari.

Në pra nga dhe 1 shtetas i shpallur në kërkim. Shërbimet e Kom isariatit të Pol icisë Vlorë, pas njoftimit se në lagjen “4 Heronjt”, në ambientet e banesës së shtetasit K. B, kishte shkuar vëllai i tij dhe po ten tonte ti di gjte banesën, menjëherë kanë shkuar në adresën e dhënë, duke parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të ngjarjes dhe shoqërimin e shtetasit M. B.

Në përfundim të veprimeve, nga specialistët për Het imin e Kri meve në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë arr estimi në flag rancë i shtetasit M. B., 57 vjeç, banues në Vlorë.

Materialet proc edurale i kaluan Prok urorisë pranë Gj ykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprën pe nale “Dh una në familje”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: