Lajme

Nipi vrau xhaxhain dhe veten, flasin të afërmit: Po mblidhnin ullinj, atje ndodhi

Vrasja e dyfishtë në fshatin mëkat në Llakatund të Vlorës ka tronditur familjarët dhe afërmit e dy viktimave. Te banesat e tyre dëgjon vetëm ulërima dhe vajtime nga gratë e familjes.

Disa të afërm thonë se xhaxha e nip, Jorgji Koreta, 64 vjeç dhe Genci Koreta, 39 vjeç po punonin bashkë te ullinjtë kur ka ndodhur ngjarja. Ata thonë se nuk kanë qenë në dijeni të ndonjë konflikti mes tyre, ndërsa një zonjë tregon se 39-vjeçari ishte i pamartuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close