fbpx
Lajme

Nis menjëherë hetimi/ Ja çfarë gjendet në zyrën e shefit të Rendit

Nëntë armë pa dokumentacion janë gjetur në zyrën e shefit të Rendit në Elbasan dhe menjëherë ka nisur hetimi nga SHÇBA.

Nuk dihet ende se ku janë sekuestruar apo përdorur armët, por mësohet se drejtuesit e Komisariatit ishin në dijeni të rastit, pasi armët ishin aty prej dy vitesh dhe nuk morën masa. “News24” raporton se drejtuesit e Rendit “ia pasojnë” armët njëri-tjetrit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button