fbpx
Lajme

Niset drejt Turqisë drejtori i Policisë Kufitare të Gjirokastrës

Drejtori i Policisë Kufitare të Gjirokastrës, Arben Joco është nisur me urgjencë për trajtim në Turqi pasi rezultoi i prekur nga Covid-19. Joco mësohet se prej ditësh kurohej, në një kohë që dita ditës gjendja e tij është përkeqësuar. Ai ka humbur ndjenjat dhe për pasojë është nisur një ditë më parë për kujdes shëndetësor më të specializuar drejt Spitalit Infektiv të Tiranës, nga ku ka kaluar në terapi intensive.

Gjendja e rënduar shëndetësore ka detyruar autoritetet e Policisë së Shtetit ta nisin kreun e Drejtorisë Kufitare të Gjirokastrës në klinikën e Ozonografisë n Stamboll.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button