Lajme

Një dyshek i personalizuar/ Rama merr dhuratën ‘epike’ në Kosovë

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një vizitë zyrtare në Kosovë në kuadër të mbledhjes së përbashkët të dy qeverive. Teksa po vizitonte disa biznese së bashku me kryeministrin Albin Kurti, Rama ka marrë një dhuratë të veçantë.

Atij iu dha një dyshek i personalizuar me firmën e tij dhe me flamurin e Kosovës dhe të Shqipërisë të stampuar në njërën anë të dyshekut.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close