Lajme

Nje grua 56 vjecare humbet kontaktet me familjaret

Fier : Liljana Tafa nga fshati Zhupan ka humbur kontaktet me familjarët që në orët e para të mëngjesit të datës 5.12.2018. Shtetasja 56 vjecare Liljana Tafa në momentin që është larguar nga banesa ka pasur veshur bluzë Rozë me jelek gri si dhe tuta të zëza. Familjarët bëjnë apel që kush mund ta ketë parë të kontaktoje në numrin e tel 0682195608 pasi janë duke kerkuar intensivisht në të gjithë territorin e Bashkise se Fierit dhe të Vlorës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close