fbpx
Lajme

Një person bie nga ndërtesa 40 katëshe në Prishtinë, ja cfarë ndodhi

Sot një person ka rënë nga një ndërtesë 40 katëshe në Prishtinë. Vdekjen e tij në vendin e ngjarjes e ka konstatuar ekipi mjekësor. Rastin për lajmi.net e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, duke mos bërë të ditura detaje shtesë.

Flora Ahmeti nga policia e Kosovës për lajmi.net ka treguar se për rastin janë njoftuar të gjitha organet kompetente. Ende nuk dihen motivet dhe arsyet e këtij rasti.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button