Lajme

Një tjetër konkurente e “Përputhen” vendos balonin gastrik

Aristela është rikthyer në “Përputhen” pas disa ditësh mungesë sepse bëri një ndërhyrje estetike, ashtu si Tea, që tashmë nuk është më pjesë e “Për’Puthen”.

Ajo vendosi të bëjë balonin gastrik dhe teksa ishte në ankth për ndërhyrjen, erdhi surpriza nga Princi. Ai shkoi pranë saj me një tufë me lule dhe i tha: “Mua do më kesh këtu nga fillimi deri në fund.” Aristela tha se pas ndërhyrjes ndihet mirë dhe nuk ka pasur asnjë shqetësim. Juli e përgëzoi për faktin që e bëri publik të gjithë ndërhyrjen që lidhet me imazhin e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: