fbpx
Lajme

Një vajzë vetëm tre vjeçe u p.ërd.hunua nga gjyshi nga i ati.

Një vajzë vetëm tre vjeçe u përd.hunua nga gjyshi nga i ati. Kur babai i saj e mësoi, u konfliktua egë.rsisht me të moshuarin, duke e qëlluar me hanxhar, çka bëri që ai të ndërrojë jetë pak më vonë në spital. Ngjarja tro.nditëse ndodhi të shtunën e lënë pas në Oran, në zonën veriperëndimore të Argjentinës. Siç raportojnë mediat vendase, babai i së miturës, i moshës 26-vjeçare, e gjeti vogëlushen duke qarë në gjendje shoku. Vogëlushja e tmerruar i kishte treguar të atit pjesët intime, ku shiheshin qartësisht dëmtime dhe të nxira. Kur i ati e pyeti se kush ia kishte bërë, ajo i tha emrin e gjyshit rreth 70 vjeç. Kjo gjë shkaktoi irritimin e 26-vjeçarit, i cili u kacafyt fizikisht me të atin, por i moshuari duke tentuar të mbrohej, rrëmbeu një hanxhar dhe e plagosi në krahë djalin. Por ky i fundit arriti që t’ia marrë mjetin pr.erës të atit, duke e qëlluar furishëm në fyt, çka bëri që i moshuari të gjejë v.dekjen.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button