fbpx
Lajme

Njëri prej të plagosurve në Vlorë në gjendje kritike për jetën

Zbulohen detaje në lidhje me gjendjen shëndetësore të dy personave të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë. Nikollaq Çopaj dhe Roland Çopaj janë dërguar në spitalin e Vlorës, ndërsa i pari ndodhet në gjendje kritike për jetën. Mësohet se Nikollaq Çepaj ndodhet në gjendje të rëndë, pasi njëri plumb e ka kapur në kokë dhe disa në trup.

Ndërsa kunati i tij Roland Çepaj ndodhet në gjendje të stabilizuar, pasi ka vetëm një plagë në këmbë. Mbrëmjen e sotme ata u qëlluan brenda lokalit në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ndërsa ende nuk ka informacion në lidhje me autorët.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button