fbpx
Lajme

Njësoj si në filma/ Shoferin e zë gjumi, makina fluturon në ajër përplaset me hyrjen e tunelit

Një aksident i rëndë, por njësoj si ata në filmat Hollivudianë ka ndodhur në Slovaki.

Është momenti kur një makinë tip BMW del nga rruga dhe futuron gjashtë metra në ajër dhe përplaset me hyrjen e një tuneli, kjo pasi shoferin e kishte zënë gjumi në timon.

Policia sllovake thotë se për habi shoferi 44-vjeçar ka shpëtuar pa plagë dhe testi i alkoolit i ka dalë negativ.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button