Lajme

Njihuni me kursin e këmbimit valutor

Ditën e sotme vihet re një rritje e lehtë e dollarit në kursin e Këmbimit Valutor. Ndërkohë që Euroja, Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime. Kursi i këmbimit valutor si më poshtë: Dollari: Blihet 104, Shitet 104.8 . Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.8 Paundi Britanik : Blihet 143, Shitet 144.2 . Franga Zviceriane: Blihet 112.6, Shitet 113.4

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: