Lajme

Njoftim, Është gjetur para disa ditësh në Vlorë ky kulish

Njoftim, Është gjetur para disa ditësh në Vlorë ky kulish ngjyrë bezh, personi që e ka gjetur shkruan se qeni ndodhet në duar të sigurta, dhe kerkon ta dorëzoj. Në qoftë se i përket dikujt dhe kërkon të kontaktoj në këtë numër telefoni\ 0694417749 ,.Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close