Lajme

Njoftim, Familja nga Vlora kërkon një shtëpi deri në 100-150 mijë lekë të vjetra

Njoftim, Kërkohet një shtëpi me qera në Vlorë në zonën nga Fabrika e Orizit deri tek Riviera në zonën e Skelës, apo në Lungomare, shtepia duhet 1+1 dhe e mobiluar për afat të gjatë, maksimumi deri në 100 -150 mijë lekë të vjetra. Kontaktoni tek inboxi i Vlora News. Faleminderit për mirëkuptimin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: