Lajme

Njoftim, Jepet hyrje me qera 1+1 e mobiluar me të gjitha orendit e shtëpisë në Vlorë

Njoftim , Jepet hyrje me qera 1+1 e mobiluar me të gjitha orendit e shtëpisë, me pamje nga deti është sipër restorantit teTiku dhe Mato në Vlorë . Kontaktoni në këtë numër telefoni, 0685305463 për më shumë informacion. Faleminderit .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: