Lajme

Njoftim. Ka humbur në Kaninë- Vlorë ky qenush ngjyrë kaf, raca Chow chow

Njoftim. Eshtë vjedhur në Kaninë Vlorë parmbrëmë ky qenush ngjyrë kaf, raca Chow chow, Ju lutemi kush e ka marre sipas familjarëve ta lër prap aty ku e morri, pasi është i s ëmurë me ilace, dhe shumë i rëndësishëm për familjen që e rrit. Në të kundër pa akuzuar asnjë, kushdo që e shikon të kontaktoj në këtë numër telefoni \0698624293\ Faleminderit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: