Lajme

Njoftim, kërkohet një hyrje me qera 1+1, ose 2+1 në këto zona në Vlorë

Njoftim, kërkohet një hyrje me qera 1+1, ose 2+1 në zonën e Orizit, në Skelë, lungomare,  lagjia 10 korriku, te porti  Vlorë, banesa të jetë e mobiluar dhe me afat të gjatë. Kush disponon hyrje të shkruaj tek  inboxi i Vlora News, ose kontaktoni te ky nr , 0695553921. Faleminderit!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close