Lajme

Njoftim, Kërkohet një hyrje me qera 2+1 dhe 1+1 me afat të gjatë në Vlorë

Njoftim, Kërkohet një hyrje me qera 2+1 dhe 1+1 me afat të gjatë në Vlorë  . Shtëpia kërkohet në këto zona, te zona e Conadit, Skeles dhe Lungomares. Kush disponon hyrje bosh dhe kërkon ti jap me qera, të kontaktoj në këtë numër telefoni , 0694882800.Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close